O mně

Jmenuji se Jana Vilímková a jsem realitní makléř.
Pomohu Vám s prodejem Vaší nemovitosti.

Do světa realit jsem vstoupila v roce 2012 a to do kanceláře sítě Century 21. Od roku 2014 pracuji již jen pod svým jménem jako podnikající fyzická osoba. Práce kolem nemovitostí mě lákala vždy, ale naplno jsem se jí chtěla věnovat, až budu mít větší děti. A tak se také stalo. Zabývám především rezidenčním bydlením a malými developerskými projekty.

K prezentaci nemovitostí používám svůj cit pro detail a kreativitu, ale hlavně profesionály a nejmodernější dostupné technologie – fotografa, homestagign, fotostaging, dronová videa, materport, 2D a 3D půdorysy, videoprohlídky.

Celým procesem prodeje Vás provedu bezpečně. Právní servis a úschovu kupní ceny zajišťuje advokátní kancelář. Priorita pro mě je bezpečný proces za co nejlepších podmínek pro prodávajícího, kde je spokojený i kupující.

Těším se, že budu moci poskytnout své služby i Vám. Neváhejte mě kontaktovat na níže uvedených kontaktech, ráda si s Vámi sjednám schůzku.

Kontakt na makléře

Jana Vilímková

Jana Vilímková

Mobil: +420 602 846 940
E-mail: jana.vilimkova@vilimkovareality.cz
kancelar@vilimkovareality.cz
FB: facebook.com/vilimkovareality

Příklady prodaných nemovitostí

Rezidenční bydlení

domy, byty, chaty, chalupy, pozemky

Malé developerské projekty

domy, byty, pozemky

Pozemky různého charakteru

zprostředkování pozemků malým a středním developerům, kde se následně realizovala výstavba nebo rezidenční bydlení jednotlivých klientů

Speciality

výjimečné nemovitosti – tedy ty, které nezapadají do výše uvedených kategorií, perličky objevující se jednou za čas