Projekty, novostavby, výstavba - Projekt Bungalovy Olešky

RK Vilímek Reality Vám zprostředkuje výstavbu domů smluvního partnera v projektu nových bungalovů s názvem Projekt Bungalovy Olešky.

9 jedinečných domů typu Bungalov 4+kk o velikosti 121 m2 na pozemcích 1000 m2


Co Vám projekt Bungalovy Olešky nabízí:

Na střechy bungalovů lze umístit v současnosti velmi používané termální kolektory, které výrazně sníží náklady na bydlení. Vilky jsou vyvedeny v dispozicích 4+kk, kdy je denní zóna oddělena od noční zóny. Kuchyň s přilehlou jídelnou je propojena s obývacím pokojem do jednoho velkého prostoru. Součástí jednotlivých objektů je vnitřní garážové stání, terasa a prostorná zahrada, která přímo vybízí k odpočinku.

Bydlení v zeleni kousek od Prahy

Lokalita obce Olešky je příznačná svou klidovou podobou, množstvím zeleně i výbornou dopravní dostupností. Spojení je integrovanou MHD autobusovou linkou č. 335 jedoucí směrem na stanici Metra Budějovická cca 25 minut, druhým směrem pak do Kamenice. Na Benešovské silnici je možné přestoupit na další spoje jedoucí směrem na Prahu 4. Zastávka autobusu je dostupná pěší chůzí. 5 min jízdy autem od lokality je napojení na pražský okruh spojující dálnici D1 a D5.

Prostorné domy s vlastním pozemkem

Lokalita rodinných domů – BUNGALOVŮ je napojena na státní silnici místní komunikací, která zaručuje příjezd ke každému RD. Součástí komunikace je jedno otevřené parkovací stání na pozemku majitele pro vlastní potřebu, nebo potřeby návštěv. Místní komunikace je ve večerních a nočních hodinách osvětlena uličním osvětlením. Každý pozemek je zasíťován elektrickou energií a plynem. Zajištěna je též pitná i užitková voda a odkanalizování jednotlivých objektů RD - BUNGALOVŮ.
Toto samozřejmě platí i pro vnitřní přípojky na pozemku majitele k jednotlivým bungalovům, které jsou v nabízené ceně BUNGALOV.

Velmi dobře je dostupná také občanská vybavenost, ať už ve vedlejší obci Hlubočinka na tzv. staré Benešovské, kde byl vybudován zcela nový komplex ABC Sulice zahrnující supermarket, pizzerii, fitness, květinářství, školku a další služby, nebo v obci Jesenice, která je vzdálená 5 min jízdy autem, popřípadě autobusem integrované MHD.
V okolí naleznete kulturní i sportovní vyžití pro celou rodinu. Přímo obcí prochází cyklostezka vedoucí od Průhonic na Velké Popovice a přilehlé obce. V blízkosti se nachází řada krásných přírodních lokalit jako zámecký park Štiřín, Průhonický park, několik rybníků i relaxačních zón pro aktivní odpočinek celé rodiny.
Navštívit můžete také nedaleké nákupní centrum v Průhonicích a Aqaupark, které je vzdálené pouhých 15 minut jízdy autem. Lokalita Olešky je atraktivním místem pro všechny věkové skupiny, které chtějí prožít kvalitní život v čistém prostředí.