Výstavba 6 RD Hlušovice u Olomouce

Dovolujeme si představit, společně s Developerskou společností SENIOR PARK HOUSE a.s, nový projekt výstavby rodinných domů v obci Hlušovice u Olomouce. Soubor 6 RD navazuje na stávající zástavbu obce a současně vytváří nový urbanistický celek moderního bydlení, vycházející z tradic bydlení hanáckého domu.

Výstavba domů byla zahájena v říjnu 2020. Dokončení výstavby je naplánováno na květen roku 2021.

Podrobné představení projektu

Celý projekt se skládá z výstavby 6 typových domů tvořících souvislou zástavbu s vlastním pozemkem a číslem popisným. Domy ve tvaru „L“ nabízí originální řešení a maximum soukromí v uzavřených zahradách, oddělených od příjezdové komunikace vlastními průjezdy a zdí sousedního domu bez jakýchkoliv otvorů a oken. Domy o velikosti 160 m2 s dispozicí 4+kk a garáže, jsou umístěny na pozemcích o velikosti od 600 m2 – 730 m2. Ty bude spojovat nová, osvětlená komunikace ze zámkové dlažby, a to vč. chodníků pro pěší.

Domy samotné jsou nepodsklepenou, zděnou stavbou, v provedení vyššího standardu „na klíč.“ a precizního zpracování. Bílé fasády domů jsou doplněny tmavě šedými okenními rámy, pozinkovanými ocelovými konstrukcemi, světlým dřevem výplní bran a branek a dalších dřevěných konstrukcí a šedým plastem sekčních garážových vrat. Další možnost parkování je v zastřešeném průjezdu domu. Vnitřní povrchy kombinují vinylovou podlahu, keramickou dlažbu a obklady. K výrazným prvkům každého z domů patří velkoformátové prosklení, a to z každého pokoje směřujícího do zahrady. K příjemným rysům představovaného projektu patří i možnost, ovlivnit konečný vzhled interiéru každého domu, formou klientských změn. Domy jsou napojené na všechny dostupné inženýrské sítě, přičemž topným mediem bylo zvoleno tepelné čerpadlo vzduch–voda a podlahové topení. Tím se opět tyto domy posouvají do vyšší kategorie moderního a úsporného bydlení. K tomu přispívá i hospodaření s dešťovou vodou v retenčních nádržích u každého domu. Ke standardnímu vybavení patří rovněž příprava pro krbové kamna nebo krb. Možnost venkovního grilování je v zastřešeném krbovišti.

Lokalita

Obec Hlušovice a nabízená lokalita jsou skutečně příjemným místem pro bydlení. Obec je velmi dobře dostupná a vzdálená od větších měst. Do okresního města Olomouce jen 5 min autem. V obci je autobusové i vlakové spojení. Škola a školka jsou v dojezdové vzdálenosti pár minut stejně tak jako obchody, lékař nebo restaurace. V těsné blízkosti je hned několik cyklostezek a sportovišť pro aktivní odpočinek.

Samostatným bonusem této lokality je také právě dokončená výstavba Senior parku. Zde naleznou možnost ubytování senioři v samostatných apartmánech nebo řadových domcích. Autorem tohoto projektu, již 9. v pořadí, je rovněž společnost SENIOR PARK HOUSE a.s. Bydlení v této lokalitě může být tak komplexním řešením pro celou rodinu, která chce mít své blízké při sobě a na dohled.

Ceník

AKTUÁLNÍ STAV PRODEJE NA TELEFONICKÉ VYŽÁDÁNÍ.

č. parcely dispozice podlahová plocha garáž (m2) výměra (m2) cena celkem (Kč vč. DPH) stav
1 4+kk 134,22 26,1 595 PŘÍPRAVA K PRODEJI
2 4+kk 134,22 26,1 600 prodáno
3 4+kk 134,22 26,1 599 prodáno
4 4+kk 134,22 26,1 599 prodáno
5 4+kk 134,22 26,1 598 v jednání
6 4+kk 134,22 26,1 732 prodáno

Půdorys, situační plán:

Dokumenty

Podrobné informace o aktuální nabídce domů na vyžádání zde – kancelar@vilimkovareality.cz.

Užitečné odkazy

www.obeckamenice.cz

Fotografie z místa výstavby

Pomohu Vám s prodejem Vaší nemovitosti nebo developerského projektu.

Jmenuji se Jana Vilímková, jsem realitní makléřka a konzultantka.
Nemovitosti prodávám od roku 2012.

Povinné údaje

Jméno: Jana Vilímková
Místo podnikání: Rybná 716/24, 110 00 Praha 1 - Staré Město
IČO: 45296081, DIČ: CZ6758061299,
Vznik živnostenského oprávnění: 02.11.1992,
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 04.03.2020,
Živnost přidělil: Městský úřad Praha 4

AML
Zásady ochrany osobních údajů (GDPR)

Nechte mi vzkaz

Vyplňte svoje jméno a příjmení
Vyplňte svůj e-mail, abych Vám mohla odpovědět.
Nechte mi vzkaz.
Souhlas je vyžadován.