Připravuje se
3 RD 5+kk/G/2 PS, Rezidence Ringhofferova, Kamenice, Praha východ

Dovolujeme si představit, společně s Developerskou společností Skala Invest Group s.r.o, nový rezidenční projekt „Rezidence Ringhofferova“ výstavby „rodinných domů“ v obci Kamenice, Ringhofferova, Praha východ. Komorní projekt výstavby 3 samostatných rodinných domů je budoucí součástí centra obce. Navazuje tak na stávající zástavbu obce a současně vytváří nový urbanistický celek moderního a současného bydlení.

Podrobné představení projektu

Celý projekt se skládá z výstavby 3 originálně řešených domů s vlastním pozemkem a číslem popisným. Domy s obytnou plochou 128, 125 a 127 m2 a dispozicí 5+kk ve dvou podlažích, jsou umístěny na pozemcích o velikosti 675, 540 a 535 m2. Společným pozemkem je pak příjezdová komunikace, vedoucí ke každému domu. Součástí každého z domů je garáž, terasa u domu a kryté parkovací stání pro 2 vozy.

Domy samotné jsou nepodsklepenou, zděnou stavbou, z červených cihel (např. Porotherm, Heluz, Wieneberger,) v provedení „na klíč.“ Ve velmi dobrém standardu. K výrazným prvkům každého z domů je velkoformátové prosklení, a to zejména v 1. NP. Dvojbarevná plastová okna, v kombinaci vnitřní bílá, venkovní hnědá, v celém domě jsou doplněna o venkovní rolety v barvě venkovních okenních rámů. Vnější fasádu tvoří probarvená omítka v kombinaci s moderním a funkčním plechovým obkladem. Střecha je pultová s falcovaným plechem. Domy jsou napojené na všechny dostupné inženýrské sítě, plyn, voda, elektřina, kanalizace, a to vč instalace optických vláken pro rychlý přístup k internetu. Vnitřní povrchy kombinují vinylovou podlahu, keramickou dlažbu a obklady. Primárním zdrojem vytápění tepelné čerpadlo vzduch–voda. Doplňkovým pak krbová kamna. Rozvod tepla v 1. NP podlahové teplovodní a ve 2. NP deskové radiátory. Hlavním zdrojem vytápění je elektrický kotel v kombinaci s podlahovým topením v přízemí a moderními radiátory. Plynový kotel je možný v rámci klientských změn. Ke standardnímu vybavení rovněž patří příprava pro krbová kamna nebo krb. Komín jako přiznaný architektonický prvek je veden při venkovní fasádě domu. Energetická třída domů je „A“ velmi úsporná.

Plánky

Lokalita

Obec Kamenice a nabízená lokalita jsou skutečně příjemným místem pro bydlení. Obec je velmi dobře dostupná z dálnice D1, nebo po státní komunikaci, cca 20 minut na okraj Prahy. V obci je kompletní občanská vybavenost, a to včetně škol a školek. V pochozí vzdálenosti od domů je autobusová zastávka, supermarket Billa, restaurace a kulturní dům.

Podrobné seznámení s objektem C – Studie

Zastavěná plocha domu:
100 m2
Užitná plocha domu:
142 m2
Obytná plocha domu:
127 m2
Pozemek:
543 m2
Podíl na společné cestě:
1/3
Parkovací stání:
2

Podrobné seznámení s objektem B – Studie

Zastavěná plocha domu:
100 m2
Užitná plocha domu:
141 m2
Obytná plocha domu:
125 m2
Pozemek:
535 m2
Podíl na společné cestě:
1/3
Parkovací stání:
2

Podrobné seznámení s objektem A – Studie

Zastavěná plocha domu:
100 m2
Užitná plocha domu:
143 m2
Obytná plocha domu:
128 m2
Pozemek:
676 m2
Podíl na společné cestě:
1/3
Parkovací stání:
2

Ceník

AKTUÁLNÍ STAV PRODEJE NA TELEFONICKÉ VYŽÁDÁNÍ.

typ dispozice pozemek (m2) užitná plocha (m2) podíl na společné cestě (m2) 2 parkovací stání cena celkem (vč. DPH) stav
C 5+KK/G 543 142 103 v ceně v jednání
B 5+KK/G 535 141 103 v ceně v jednání
A 5+KK/G 676 143 103 v ceně v jednání

Výstavba domů bude zahájena dle individuálních projektů po vydání SP, v předběžném termínu 06/2021 a bude rozdělena do třech etap v pořadí: C, B, A. V současné době probíhají dokončovací práce na projektové dokumentaci a PENB.

Financování je zajištěno výhradně prostřednictvím hypotečního brokera projektu.

Dokumenty

Podrobné informace o aktuální nabídce pozemků a o představených typech RD na vyžádání zde – kancelar@vilimkovareality.cz.

Užitečné odkazy

www.obeckamenice.cz

Fotografie z místa výstavby

Pomohu Vám s prodejem Vaší nemovitosti nebo developerského projektu.

Jmenuji se Jana Vilímková, jsem realitní makléřka a konzultantka.
Nemovitosti prodávám od roku 2012.

Povinné údaje

Jméno: Jana Vilímková
Místo podnikání: Rybná 716/24, 110 00 Praha 1 - Staré Město
IČO: 45296081, DIČ: CZ6758061299,
Vznik živnostenského oprávnění: 02.11.1992,
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 04.03.2020,
Živnost přidělil: Městský úřad Praha 4

AML
Zásady ochrany osobních údajů (GDPR)

Nechte mi vzkaz

Vyplňte svoje jméno a příjmení
Vyplňte svůj e-mail, abych Vám mohla odpovědět.
Nechte mi vzkaz.
Souhlas je vyžadován.